fbpx

Příběh start-upu Tanganica

Start-up Tanganica byl založený v polovině roku 2020, ale již předtím jsme společně dělali menší marketingové projekty. Chtěli jsme využít Filipovy znalosti a kreativitu v marketingu a Robertovy prodejní modely a tyto silné stránky spojit v synergii. Dali jsme tedy dohromady nápad na marketingovou platformu, která umožní e-shopům na pár kliknutí spustit výkonnostní reklamy. Vývoj takové platformy není vůbec jednoduchý, a proto jsme oslovili našeho dlouholetého kamaráda a šikovného programátora Samuela, se kterým jsme během pár měsíců dali dohromady základní verzi naší webové aplikace.

Nyní máme na platformě přes 350 zaregistrovaných e-shopů a každý měsíc se nám toto číslo stabilně zvyšuje. E-shopům chceme nabízet jednoduchou a kvalitní službu, která jde novým směrem.

Budování start-upu, hlavně v jeho počáteční fázi, není vůbec jednoduchá věc. Člověk vůbec neví, co přijde další den. Vyžaduje to opravdu dlouhé dny nekonečné práce a to včetně svátků. Ani si nepamatujeme, kdy jsme měli celý volný víkend. Nyní máme ambici vyladit produkt na českém trhu, upevnit svoji pozici a poté se, například i s investory, pustit do expanze mimo Českou republiku.

Chtěli bychom být příkladem všem mladým a šikovným lidem, kteří mají nějaký sen nebo nápad a chtějí ho přivést k životu. Upřímně, není to jednoduché, ale když to člověka baví a naplňuje, tak zvládne překonat i těžká období, která dokáží člověka nesmírně posunout – vše je stejně jen o tom, jak si to v hlavě nastavíme.

3. 5. 2021

Náš tým

Filip

Marketing

Filip je zakládající člen start-upu Tanganica. Posledních pár let se naplno věnuje marketingu a to především pro e-commerce. 

filip.svarovsky@tanganica.cz

Filip Svárovský
Robert Tichý

Robert

Business Development

Robert byl u samotného zrodu start-upu. Z velké části má na starosti péči o naše zákazníky. Je milovníkem knih a nových informací. Významně se podílí na strategickém rozhodování firmy. Jestli se chcete o Tanganice dozvědět více, tak neváhejte Roba kontaktovat.

robert.tichy@tanganica.cz

Samuel

IT Development

Samuel je hlavou našeho vývojářského týmu. V Tanganice se stará o celkový vývoj, správný chod webové aplikace a další optimalizační procesy. Při své práci využívá svou kreativitu, která vychází z jeho lásky k umění a kterou ve volných chvílích trénuje malbou.

development@tanganica.cz

Samuel Machat

Náš tým se rozrůstá! Chceš být u toho?

Pokud chceš být součástí našeho příběhu, tak nás neváhej kontaktovat! 

Společně si popovídáme a můžeš se stát členem našeho týmu. 🔥

info@tanganica.cz